Правила прийому

КВК в Медичному інституті

До медичного інституту  знову повернувся легендарний КВК! Всі присутні  отримали задоволення й провели весело час завдяки талановитим командам: «ПМСС» та «Team Бод@».

Команди змагалися за кубок медичного інституту і звання найсмішніших коміків. Зустріч проходила у декілька етапів, під час кожного з яких учасники демонстрували свою кмітливість й вміння розсмішити глядачів, як заздалегідь підготовленими номерами, так і в імпровізованій манері.

Перше місце здобула  команда «ПМСС», з чим їх щиро вітаємо! Кожен з учасників отримав подарунки від наших спонсорів, мережі  магазинів CompService, студентського директорату та профспілкової організації студентів СумДУ, а винагородою для команди переможців були сертифікати на 100 грн у мережі магазинів CompService.  Після КВК на всіх присутніх чекала “столовка”, де студенти мали змогу трішки відпочити від навчального процесу і зарядитися гарним настроєм перед сесією.