Наша діяльність

Правила прийому

Стажування студентів з Казахстану на новітніх клінічних базах медінституту СумДУ отримало високу оцінку зарубіжних партнерів

Медичний інститутВ рамках договору про наукову та академічну співпрацю між Сумським державним університетом та Карагандинським державним медичним університетом (Казахстан) в медичному інституті в період з 7.11.2013 р. по 29.11.2013 р. проходили навчання три казахських студенти 5 курсу спеціальності «Загальна медицина» - Ібрагімов Аслан Айбарули, Годованець Анастасія Олегівна та Асілбекова Алія Канатівна.

Програма академічного обміну включала вивчення двох дисциплін «Нейрохірургія» та «Професійні хвороби». Стажування відбувалося на кафедрі нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергології. Практичні заняття та лекції з нейрохірургії проходили на клінічній базі Сумської обласної клінічної лікарні (зав. кафедри, д.мед.н., проф. Потапов О.О.), курс професійних хвороб студенти опановували у 4 міській клінічній лікарні (к.мед.н, асистент Личко В.С.).  

Детальніше...

Викладачі кафедри патанатомії взяли участь в міжнародній конференції (м. Санкт-Петербург, Росія)

Кафедра патанатомииПредставники кафери патологіічної анатомії СумДУ у складі завідувача кафедри, професора Анатолія Романюка, асистента Романа Москаленка та аспіранта Андрія Рєзніка взяли участь у V читаннях памяті проф. О.М.Хмельницького, які відбулися в м. С-Петербург (Росія) 04-05 жовтня.

На Міжнародній конференції "Сучасні підходи в клініко-морфологічній діагностиці і лікуванні захворювань людини" співробітники медичного інституту СумДУ представили доповідь "Морфологические аспекты биоминерализации при патологии щитовидной железы". Організаційний комітет відзначив новизну та складність досліджень, проведених сумісно з Інститутом прикладної фізики НАН України. 

Детальніше...

З дипломами І та ІІ ступеню та угодою про співпрацю повернулися представники медичного інституту СумДУ з Болгарії

Грек А.В., Кмита В.В.17-19 жовтня делегація аспірантів та викладачів медичного інституту Сумського державного університету відвідала Медичний університет м. Плевен (Болгарія), де проходила 11 Міжнародна конференція студентів та молодих лікарів, у якій взяли участь науковці з Болгарії, Росії, Великобританії, Ірану, Польщі та інших країн світу.

Аспірант кафедри внутрішньої медицини Андрій Грек посів перше місце за стендову доповідь а аспірант цієї ж кафедри Владислава Кмита – друге місце за усну доповідь на секції внутрішніх хвороб. Загалом на конференції були представлені 6 доповідей молодих вчених та лікарів медичного інституту СумДУ.

Детальніше...

Кафедра внутрішньої медицини розвиває міжнародну співпрацю з Південною Кореєю

Кафедра внутрішньої медициниНа базі кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти пройшла офіційна зустріч із представниками корейської компанії Samsung Bioepis, містером Jeehoon Ghil (медичний директор) та містером Inkyu Lee (керівник проведення клінічних досліджень).

Упродовж зустрічі експерти проводили оцінку щодо можливості проведення проектів компанії Samsung Bioepis співробітниками кафедри на клінічній базі ревматологічного відділення КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня».

Як результат тривалої зустрічі – затвердження клінічної бази кафедри та дослідницької команди під керівництвом проф. Приступи Л.Н. у складі: к.мед.н. Нінель Муренець та аспірантів кафедри Андрія Грека і Владислави Кмити, детально обговорено майбутні проекти та перспективи подальшої співпраці.

Візит науковців-терапевтів медичного інституту до Чеської республіки

Викладачі медичний інститут19-22 вересня 2013 року у Празі (Чеська республіка) відбувся Мітинг дослідників у рамках проекту FLT3509 «Рандомізоване подвійне сліпе у паралельних групах дослідження ефективності флутиказону пропіонату/формотеролу фумарату порівняно з формотеролом фумаратом у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень».

У роботі мітингу взяли участь співробітники кафедр внутрішньої та сімейної медицини: професор Приступа Л.Н., доценти Винниченко Л.Б. та  Деміхова Н.В., асистент Муренець Н.О. Учасники пройшли тренінги щодо проведення даного дослідження та отримали сертифікати міжнародного зразка «Good Clinical Practice».