Наша діяльність

Правила прийому

Вебометричний рейтинг клінік університетів

Рейтинг складають з 2004 року і публікують двічі на рік (у червні-липні та січні). Його складає Лабораторія кіберметрики («Cybermetrics Lab») Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг починався з аналізу 6 000 університетів у 2004 році, на сьогодні аналізують понад 20 000 вищих навчальних закладів і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки. 

Починаючи з 2013 року медичний інститут СумДУ стабільно підвищує свій рейтинг і на даний час посідає четверту позицію серед усіх медичних клінік України. Детально ознайомитись з позицією закладу у рейтингу можна за посиланням http://hospitals.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20.

Первинною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу. 

Рейтинг Webometrics Hospitals заохочує відкрите розміщення навчальних, наукових та інших інформаційних ресурсів для вільного доступу в галузі медицини. Велике значення при визначенні цього рейтингу мають авторитетність та затребуваність розміщених у вебпросторі матеріалів.

 

AddThis Social Bookmark Button