Наша діяльність

Правила прийому

Рейтинг "Эксперт РА"

Агентством «Эксперт РА», яке є членом IREG Observatory – найбільш впливової міжнародної організації в галузі ранжування університетів, складено регіональний рейтинг, до якого входять виші Азербайджану, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Узбекистану, України.

Агенством було оцінено близько 200 навчальних закладів – лідерів міжнародного рейтингу університетів Webometrics, у тому числі 33 українських виші. Університети ранжувалися за рейтинговими класами (А, В, С, D, Е). 

Сумський державний університет увійшов до ТОР-39 (А, В, С) серед загального списку університетів, у тому числі до ТОР-10 університетів свого масштабу та до ТОР-8 українських вишів. В одному класі (С) з СумДУ такі відомі виші з інших країн як Казанський федеральний університет, Казахський національний університет ім. Ель-Фарабі, Російський державний університет нафти і газу ім. І. Губкіна, Російський університет дружби народів, Російський економічний університет ім. Г. Плєханова, Санкт-Петербурзький національний дослідний університет інформаційних технологій, механіки та оптики, Сибірський федеральний університет та інші. 

Мета рейтингу «Эксперт РА» – визначити здатність університетів забезпечувати випускникам високу якість знань, вмінь і навичок. Також рейтинг покликаний оцінити репутацію вишів та затребуваність випускників на локальних ринках праці, наукові здобутки, міжнародну діяльність тощо. 

 

AddThis Social Bookmark Button