Наша діяльність

Правила прийому

Конкурс проектів в рамках «Latvian fellow ships for Research 2019/2020»

Наукові проекти «Development of optical nanosensor system for Listeria monocytogenes detection» та «Electro- and photoconductivity of polypirrol-chitosan scaffolds, modified by MXenes and nanoparticles for neurosurgery», подані на конкурс проектів в рамках «Latvian fellow ships for Research 2019/2020» співробітниками Медичного інституту Голубничою В. М. та Корнієнко В. В., отримали схвалення та фінансування.                 

Детальніше...

Медичний інститут СумДУ відвідали науковці із університету Умео (Швеція)

5 -7 червня Медичний інститут Сумського державного університету відвідали вчені з університету Умео (Швеція). До складу делегації увійшли: професор Томас Борен та доктор Жанна Бугайцова з відділу медичної біохімії та біофізики, а також професори Андерс Берлунг та Маджид Ебрахімі. Гості прочитали шість лекцій, що стосувалися особливостей стоматологічної освіти та надання стоматологічної допомоги у Швеції, а також питання адаптації гелікобактер пілорі до різних умов.

Детальніше...

Медичний інститут розширює горизонти Міжнародний легкоатлетичний пробіг «Коло Чеха 2019»

26 травня у м. Суми відбувся міжнародний легкоатлетичний забіг навколо озера Чеха. Організаторами та меценатами  даного заходу були спортивний клуб інвалідів «Фенікс» і громадянин Чехії Карел Подоляка.

Детальніше...

Світлої пам'яті Какаті Нікумоні

Деканат Медичного інституту щиро співчуває студентам, рідним та близьким загиблого студента, громадянина Індії Какаті Нікумоні.

 

Співпраця між Куявською вищою школою та СумДУ у рамках проекту ERASMUS+

За запрошенням ректора Куявської вищої школи у Влоцлавку (Польща), професора, Станіслава Куніковського завідувач кафедри громадського здоров’я СумДУ Владислав Анатолійович Сміянов здійснив візит до цього навчального закладу. На зустрічі обговорили впровадження програми ERASMUS+, питання академічної мобільності студентів та перспективу отримання подвійних дипломів. Був підписаний договір про співпрацю між Куявською вищою школою та СумДУ.