Правила прийому

Вітаємо команду медичного інституту з перемогою

24 лютого 2015 року в басейні Сумського державного університету в рамках щорічної «Спартакіади ”Здоров’я”» пройшли профспілкові змагання з плавання серед викладачів, співробітників та аспірантів СумДУ.

За збірну команду медичного інституту виступили: в. о. директора медичного інституту Сміянов В.А., заст. директора з навчальної роботи Лобода А. Н., асистент кафедри соціальної медицини Васильєв Ю. К., асистент кафедри сімейної медицини Жаркова А. В., аспірант кафедри педіатрії післядипломної освіти Плахута В. А., аспірант кафедри патологічної анатомії Рєзнік А. В.

Всі учасники команди продемонстрували гідні результати завдяки чому команда медінституту зайняла ІІІ місце. Найкращий результат серед всіх учасників змагань показав Васильєв Ю. К.

Бажаємо надалі команді медичного інституту подальших успіхів та перемог!