Наша діяльність

Козацькі розваги по-медичному. Як почали святкувати День Козацтва майбутні працівники медицини

З давніх-давен в Україні збереглася така традиція: після важкого трудового дня треба відпочити, зібравшись разом в єдине коло, з піснями, іграми, танцями, розвагами, змаганнями.
12 жовтня в спортивному залі Медичного Інституту СумДУ з нагоди святкування «Дня Українського козацтва» відбувся спортивно-розважальний конкурс «Козацьці розваги»  спонсорами якого виступили: магазин комп'ютерної техніки "Compservice" та студентська профспілкова організація СумДУ.

Участь у змаганнях брали студенти трьох спеціальностей: «Збірна команді МІ» - курінь «Козаки», спорт – курінь «За Україну» та фізична реабілітація – курінь «Гайдамаки».
На учасників чекало дев’ять різноманітних конкурсів, у яких вони могли показати всю свою мужність: «Збирання урожаю», Естафета з м’ячем «Хвиля», «Пролізь через обруч» та інші.
Переможцями стали збірна команда МІ – «Козаки». Друге місце ж посіли студенти спеціальності «Спорт». І третє місце журі вирішило віддати студентам фізічної реабілітації.
Всі отримали грамоти та солоденькі подаруночки.


Ми ж щиро вітаємо збірну МІ та бажаємо перемог не тільки у змаганнях а й в життєвих ситуаціях!

Студенти МІ привітали юнаків та вчителів з Днем Захисника України!

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні, 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 


13 жовтня на великій перерві команда студентського директорату привітала всіх чоловіків зі святом. З чудовими піснями про Україну виступила талановита Діана Рябоконь, ведучий провів невеличку вікторину за яку студенти отримали дуже смачні призи. А тепер про найцікавіше: в рамках святкування студенти вибрали найкращих викладачів серед чоловіків, і ними стали: Сікора В.З., Івахнюк Ю.П, Олешко О.М.

Вітаємо викладачів з перемогою у студентському голосуванні. Ну і звісно, вітаємо всіх чоловіків з Днем Захисника України! Щиро бажаємо щастя, кохання, сімейного затишку, і найголовніше, завжди перемагати труднощі життя! Дуже вдячні вам за знання, сміливість та турботу! Зі святом!

Святкування індійського фестивалю під назвою Холі


В народі панує думка, що «В Медичному так багато задають, в них зовсім нема веселощів. Лікар – нудна професія.» По-перше, лікар – дуже цікава професія ( звісно, якщо познайомитись ближче). По-друге, наші студенти дуже яскраві та веселі люди.

25 березня2016 року наші позитивчики влаштували святкування фестивалю «Холі». Такої яскравості МІ ще не бачив! Дуже гарний відпочинок від пар та повсякденності. Різнокольорові були всі. І це лише початок!

Наші студенти завжди знаходять, чим себе потішити та як розважитися. Приєднуйтесь до нас – і ваше життя теж стане кольоровим! Живіть яскраво!

Зустріч студентів Медичного інституту з представниками Сумського обласного центру переливання крові.

Лікар -  не просто професія, це покликання. Це людина яка повинна бути готова до всього, знати всі симптоми хвороб, та звісно допомогати. Донорство крові в Україні з кожним роком набирає обертів. Особливо важливим воно стало зараз  в зв´язку з останніми кричущими подіями на Сході. В період війни, коли кожна крапля крові на вагу золота, дефіцит донорської крові може мати трагічні наслідки.  Приємно усвідомлювати той факт, що є в нашій країні люди, яким не все одно. Адже кожний раз, коли ти здаєш кров ‒ ти рятуєш чиєсь життя.

Детальніше...

24 березня-Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Всесві́тній день боротьби́ про́ти туберкульо́зу відзначається щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби.

 

Детальніше...

Допоможемо разом

Хтось живе в своє задоволення і нічого не помічає. Хтось помічає, але робить вигляд що ні. Хтось помічає і для власної користі створює вигляд що ніби хоче допомогти, але на справді  картина зовсім інша. А хтось не просто помічає, а допомагає!

Саме такими є студенти медичного інституту СумДУ.
25 травня 2016 року на базі Стоматологічного корпусу Медичного інституту  було проведено благодійний концерт "Допоможіть дітям врятувати життя", за участі групи "КАЙА" і групи "Fokks", який присвячувався допомозі в медикаментах онкохворим дітям гематологічного відділення сумської дитячої обласної лікарні.
Концерт став незабутнім для кожного присутнього. Гурти виконували пісні, які брали за душу. Панувала затишна, позитивна, та душевна атмосфера.

Детальніше...