Акція "Репродуктивне здоров’я нації" від Медичного інституту СумДУ

Наші студенти  завжди активні як  в навчанні, так і поза навчанням. Цього разу вони вигадали знову щось неймовірно цікаве. Як справжні лікарі, вони піклуються про людей.

Саме тому 12.05.2016 року за ініціативи соціальної служби Медичного інституту СумДУ проведена акція «Репродуктивне здоров’я нації» з нагоди тижня репродуктивного життя. Проведена вікторина, переможці якої отримали заохочувальні подарунки. Здійснена роздача матеріалу для чоловіків та жінок. Акція проведена за підтримки програми USAID "Здоров'я жінок України".

Дана акція стала для багатьох невеличким порятунком. Допомагати людям – ось найголовніша справа життя для кожного майбутнього медпрацівника.
Наші активісти не сидять на місці, тому чекайте нових цікавих заходів. Приходьте, підтримуйте, допомагайте разом  з нами!