Фестиваль науки в СумДУ від Медичного інституту!

Студенти Медичного дуже креативні та завжди відкриті для людей. Колись вони обрали свій шлях до світлого майбутнього, а тепер настала черга обирати абітурієнтам. Адже зовсім скоро вони стануть частинкою великої родини СумДУ. Студенти – медики від щирого серця вирішили допомогти в такому важкому та вирішальному виборі.

17.05.2016 року вже вдруге СумДУ проводив «Фестиваль науки». Медичний інститут представив для абітурієнтів міні-курси з «Ендоскопічного дослідження», «Основи стоматологічної практики», «Домедична допомога», проводив соціальну акцію «Виміряй свій тиск», а також всі охочі могли сфотографуватись в медичному одязі в місці фото зони, студенти Медичного інституту привернули велику увагу та зацікавленість абітурієнтів та їх батьків. Студентський деканат, НТСА МІ та Адміністрація Медичного інституту висловлює велику подяку всім студентам, викладачам, котрі приймали участь в організації та проведенні Фестивалю .

Не бійтеся йти на зустріч мрії. Приходьте, пізнавайте, навчайтесь та приєднуйтесь до великої, дружньої, інтернаціональної сім’ї Медичного інституту СумДУ. Зроби крок назустріч щасливому майбутньому!