Допоможемо разом

Хтось живе в своє задоволення і нічого не помічає. Хтось помічає, але робить вигляд що ні. Хтось помічає і для власної користі створює вигляд що ніби хоче допомогти, але на справді  картина зовсім інша. А хтось не просто помічає, а допомагає!

Саме такими є студенти медичного інституту СумДУ.
25 травня 2016 року на базі Стоматологічного корпусу Медичного інституту  було проведено благодійний концерт "Допоможіть дітям врятувати життя", за участі групи "КАЙА" і групи "Fokks", який присвячувався допомозі в медикаментах онкохворим дітям гематологічного відділення сумської дитячої обласної лікарні.
Концерт став незабутнім для кожного присутнього. Гурти виконували пісні, які брали за душу. Панувала затишна, позитивна, та душевна атмосфера.

Такі пісні у виконанні гурту "КАЙА", як "Группа крови", "Песня без слов", "Перемен", "Серебро", "Я верю", "Воины света", "Капитал", "Вона", "Smells like teen spirit", "Танець пінгвіна" та власні пісні гурту "Fokks" - "Firefly", "Get it All", "Somewhere Tonight", "Сложности так просты", "Дай мне тебя понять", "Ключи".
На виступи зібрались як студенти так і викладачі Медичного інституту а також мешканці міста Суми.
Організаторами заходу виступили: соціальна служба СумДУ та студентський директорат Медичного інституту.
Особливу подяку висловлюємо: адміністрації Медичного інституту, адміністрації Стоматологічного корпусу, творчому центру "Майстер клас" за допомогу в організації заходу.

Давайте не просто помічати негаразди інших, а діяти! Тільки тоді ми досягнемо справжніх змін! Дякуємо всім, хто проявив небайдужість. Разом ми зможемо все!