24 березня-Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Всесві́тній день боротьби́ про́ти туберкульо́зу відзначається щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу — туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування небезпечного захворювання.

Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля по ліквідації цієї хвороби.

24 березня 2016 року була проведена благодійна акція "Біла ромашка життя". Волонтери медичного інституту прикріпляли до одягу студентів-символ боротьби-білу ромашку.

Проведено голосування на найкращу стіннівку. Переможцем стала стіннівка від студентів групи ЛС-508.
Окрім того, розіграні призи у вікторині "Що ви знаєте про туберкульоз?"

Це важливо для кожного. Дякуємо всім, хто взяв участь в наших заходах. Бережімо себе!