Зустріч студентів Медичного інституту з представниками Сумського обласного центру переливання крові.

Лікар -  не просто професія, це покликання. Це людина яка повинна бути готова до всього, знати всі симптоми хвороб, та звісно допомогати. Донорство крові в Україні з кожним роком набирає обертів. Особливо важливим воно стало зараз  в зв´язку з останніми кричущими подіями на Сході. В період війни, коли кожна крапля крові на вагу золота, дефіцит донорської крові може мати трагічні наслідки.  Приємно усвідомлювати той факт, що є в нашій країні люди, яким не все одно. Адже кожний раз, коли ти здаєш кров ‒ ти рятуєш чиєсь життя.

27.04.2016 року в ЛА-2 відбулася зустріч студентів Медичного інституту з представниками Сумського обласного центру переливання крові. В ході лекції студентів було ознайомлено з правилами здачі крові, задля більшої обізнаності студентів та закликали брати участь у акції "Здай кров - Врятуй життя"!

Ми дуже вдячні кожному, хто взяв участь в акції та нашим чудовим лекторам – працівникам Служби Крові! Творити добро – легко.