Студенти МІ привітали юнаків та вчителів з Днем Захисника України!

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні, 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

13 жовтня на великій перерві команда студентського директорату привітала всіх чоловіків зі святом. З чудовими піснями про Україну виступила талановита Діана Рябоконь, ведучий провів невеличку вікторину за яку студенти отримали дуже смачні призи. А тепер про найцікавіше: в рамках святкування студенти вибрали найкращих викладачів серед чоловіків, і ними стали: Сікора В.З., Івахнюк Ю.П, Олешко О.М.

Вітаємо викладачів з перемогою у студентському голосуванні. Ну і звісно, вітаємо всіх чоловіків з Днем Захисника України! Щиро бажаємо щастя, кохання, сімейного затишку, і найголовніше, завжди перемагати труднощі життя! Дуже вдячні вам за знання, сміливість та турботу! Зі святом!