Козацькі розваги по-медичному. Як почали святкувати День Козацтва майбутні працівники медицини

З давніх-давен в Україні збереглася така традиція: після важкого трудового дня треба відпочити, зібравшись разом в єдине коло, з піснями, іграми, танцями, розвагами, змаганнями.
12 жовтня в спортивному залі Медичного Інституту СумДУ з нагоди святкування «Дня Українського козацтва» відбувся спортивно-розважальний конкурс «Козацьці розваги»  спонсорами якого виступили: магазин комп'ютерної техніки "Compservice" та студентська профспілкова організація СумДУ.

Участь у змаганнях брали студенти трьох спеціальностей: «Збірна команді МІ» - курінь «Козаки», спорт – курінь «За Україну» та фізична реабілітація – курінь «Гайдамаки».
На учасників чекало дев’ять різноманітних конкурсів, у яких вони могли показати всю свою мужність: «Збирання урожаю», Естафета з м’ячем «Хвиля», «Пролізь через обруч» та інші.
Переможцями стали збірна команда МІ – «Козаки». Друге місце ж посіли студенти спеціальності «Спорт». І третє місце журі вирішило віддати студентам фізічної реабілітації.
Всі отримали грамоти та солоденькі подаруночки.

Ми ж щиро вітаємо збірну МІ та бажаємо перемог не тільки у змаганнях а й в життєвих ситуаціях!