Профбюро медичного інституту студентського профкому СумДУ

Профспілкова організація студентів СумДУ – це громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів.

Вступ студентів до профспілки провадиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

Для чого існує профком?

• Профком на всіх рівнях представляє та захищає Ваші права та інтереси.
  • Профком контролює поселення студентів у гуртожитки.
  • Без згоди профкому Вас не можуть виселити із гуртожитку.
  • Профком допомагає отримувати усі види матеріальної допомоги та премій.
  • У профкомі Ви дізнаєтесь про свої права та навчитеся їх відстоювати.
  • Завдяки профкому Ви маєте змогу оздоровлюватися у санаторіях, профілакторіях та інших здравницях України.
  • Профком здійснює соціальний захист студентів пільгових категорій.
  • Профком дбає про соціально-правовий захист студентів контрактної форми навчання.
  • Без згоди профкому Вас не можуть відрахувати із університету.
  • У профкомі Ви можете оформити міжнародний студентський квиток.
  • Ви можете придбати  квитків за пільговою ціною до кінотеатрів, театрів, нічних клубів міста, на концерти, футбольні матчі тощо.
  • Профком організовує екскурсійні поїздки містами України.
  • Профком допомагає у працевлаштуванні студентів на період канікул.

В  медичной інституті СумДУ функціонує профбюро студентського профкому. На данний час у профбюро працюють 7 студентів.

У травні 2016 року президія профкому СумДУ прийняла участь у Всеукраїнській навчально-дискусійній платформі.

Під час зимових канікул були організовані екскурсійні подорожі до Львову: студенти побували на фабриці ялинкових прикрас, відвідали театри та музеї. Протягом року профспілкою університету також організовувалися екскурсійні поїздки до Одеси, Болгарії, Карпат та ознайомлювальні євро-тури.

Студентський профком СумДУ активно захищає студентів, надає матеріальну допомогу у зв’язку з хворобою, одруженням, народженням дітей. Не залишаються без уваги студенти пільгових категорій: за 2012-2017 навчальні роки в медичному інституті всі першокурсники, що мають пільги та вступили до профкому, завжди отримували допомогу в скрутних ситуаціях.

Профбюро медичного інституту активно приймає участь у громадському житті, в таких заходах, як день української мови, козацькі розваги, золотий інтеграл, день всіх закоханих.

Медичний інститутМедичний інститутМедичний інститут

Заповни анкету