Концеренція молодих вчених та студентів у ХНУ ім. Каразіна В.Н.

Студентське наукове товариство медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує взяти участь у XI Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини», яка відбудеться 17-18 квітня 2014 року.

«Актуальні питання сучасної медицини» – це місце зустрічі талановитих студентів, аспірантів, лікарів-інтернів та ординаторів в одному із найстаріших університетів східної Європи. Щорічно Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна збирає молодих вчених медичних ВНЗ та НДІ України, Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови, Таджикистану та інших країн.

Програма конференції включає в себе розгляд актуальних питань та проблемних тематик в медицині за основними напрямами:
  • внутрішня медицина;
  • хірургія;
  • педіатрія;
  • акушерство та гінекологія;
  • психіатрія, наркологія, неврологія та медична психологія;
  • мікробіологія, вірусологія, імунологія та алергологія;
  • нормальна та патологічна морфологія та фізіологія;
  • гігієна та соціальна медицина;
  • профілактична медицина, здоровий стиль життя.
Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Форми участі в конференції:
  • публікація тез та усна доповідь;
  • публікація тез та стендова доповідь;
  • тільки публікація тез;
  • вільний слухач.
Уся поточна інформація щодо проведення конференції, умови участі та правила оформлення тез, а також реєстрація учасників знаходиться на офіційному веб-сайті конференції: