Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній конференції студентів та молодих вчених (Суми, медичний інститут - 2014)

Конференція студентів - 2014Медичний інститут Сумського державного університету запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ», яка відбудеться 16-18 квітня 2014 року.

Мета конференції – створити платформу для висвітлення досягнень студентів та молодих вчених в галузі медико-біологічних наук та для обміну досвідом і пошуку партнерів для проведення спільних наукових досліджень.

Оргкомітет конференції докладе максимальних зусиль для створення комфортних умов, що нададуть можливість поділитись своїми науковими здобутками та отримати нові знання та навички.

ЛИСТ ЗАПРОШЕННЯ

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КОНФЕРЕНЦІЇ