Наша діяльність

Екологічні дослідження

ЛабораторіяДо Ваших послуг в складі центру працює акредитована аналітична лабораторія, устаткована новими приладами і має атестацію на визначення рівнів основних речовин, а також важких металів, органічних та неорганічних сполук. Лабораторія здійснює виміри не тільки в м. Суми, але й по всій території Сумської області.

Лабораторія укомплектована кваліфікованим персоналом і необхідними ресурсами (приміщеннями, засобами вимірів, випробувальним і допоміжним обладнанням, матеріалами, реактивами, нормативною базою), які дозволяють реалізувати різні методи хімічного аналізу.

Співробітники лабораторії мають вищу профільну освіту, володіють великим практичним досвідом у вирішенні завдань, що належать до сфери хімічного та бактеріологічного аналізу, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Всі використовувані в лабораторії засоби вимірювань систематично проходять державну перевірку в Сумському центрі стандартизації і метрології.

Вартість лабораторних вимірювань є нижчою за ринкову. Остаточний розрахунок вартості визначається фахівцем центру після аналізу об’єкту дослідження та їх кількості. За всіма питаннями звертатися за вказаними телефонами або за допомогою електронної пошти.

Детальніше

AddThis Social Bookmark Button