Співробітництво медичного інституту СумДУ

Співробітництво медичного інституту СумДУ з лікувально-профілактичними закладами м. Суми (2018 рік)

Співробітництво медичного інституту СумДУ у науковому напрямі, навчальними закладами та іншими установами (2018 рік)

Назва

Номер

Дата укладання

1

Договір про наукове співробітництво, співпрацю з надання науково-консультативних послуг, підвищення кваліфікації викладачів та співпрацю з підвищення кваліфікації немедичних працівників по наданню першої невідкладної допомоги із комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський медичний коледж»

23

01.12.2010

2

Угода про співпрацю між Сумським державним університетом та Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України

11.01.18

3

Договір про науково-практичне співробітництво з Харківським національним медичним університетом

15/1-18/н

29.01.18

4

Угода про співробітництво з комунальною установою Сумської обласної ради «Сумський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»

20.03.18

5

Угода про співпрацю та організацію взаємовідносин із комунальним закладом Сумської обласної ради «Лебединське медичне училище імені проф. М.І. Сітенка»

18.04.18

6

Угода про партнерство та взаємодію з державною установою «Сумський обласний центр громадського здоров’я»

09.10.18