Наша діяльність

Відкритий кубок Медичного інституту з армрестлінгу та армліфтингу

14-15 травня в спортивному залі медичного інституту відбувся відкритий кубок з армрестлінгу та армліфтингу серед студентів СумДУ, які змагалися між собою в декількох категоріях: хлопці - до 65 кг; до 75 кг; до 85 кг; абсолютна вагова категорія, а також одна категорія для дівчат. Абсолютним чемпіоном  став студент групи СП-501 Клименко Богдан, який готується до чемпіонату Європи в м.Софія, Болгарія.

Детальніше...

Команда Медичного інституту - срібний призер універсіади СумДУ з волейболу

23-26 квітня 2018 року у спортивному залі 3-го корпусу СумДУ відбулася універсіада з волейболу серед жіночих команд факультетів та інститутів СумДУ.

Детальніше...

«Містер іноземний студент СумДУ – 2018»

25 квітня в Сумському державному університеті відбувся традиційний конкурс талантів, мужності та колориту «Містер іноземний студент – 2018»

Під час першого дефіле в стилі «Джеймс Бонд» - хлопці в класичних костюмах демонстрували вміння триматися на сцені. Наступним етапом конкурсної програми для учасників було завдання проявити себе в ролі фотомоделей. Під керівництвом професійного фотохудожника Наталії Кармазіної хлопці попередньо взяли участь у фотосесії, метою якої було розкрити національні особливості характеру героїв. Заради третього конкурсу учасники перетворилися на українських козаків.

Детальніше...

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Теоретична медицина»

24-25 квітня 2018 року у ВДНЗ «Буковинський державний медичний університет» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Теоретична медицина». Медичний інститут СумДУ був представлений наступними роботами:

  1. Болотська Н.М., Бумейстер Л.В. «Особливості ремоделювання серця щурів за умов аллоксанової гіперглікемії» (науковий керівник – к.мед.н. Ярмоленко О.С.)
  2. Шершнєва Є.С. «Зв’язок BSMI-поліморфізму гена VDR із розвитком хронічного генералізованого парадонтиту» (науковий керівник – д.б.н., проф. Гарбузова В.Ю.)
  3. Юсупова А.Ф. «Наночастинки срібла та міді: отримання, фізико-хімічні та антимікробні властивості» (науковий керівник – к.мед.н., доц. Голубнича В.М.)

Детальніше...

Корона «Міс СумДУ-2018» дісталася студентці медичного інституту

19 квітня, в Сумському державному університеті вже традиційно відбувся конкурс «Міс СумДУ-2018».

За звання найкрасивішої змагалися дев'ять учасниць – представниць інститутів і факультетів СумДУ.

Детальніше...

Олімпіада з "Соціальної медицини та організації охорони здоров’я"

12-13 квітня на базі кафедри «Громадського здоров’я» Медичного інституту Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни: «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я».  

На олімпіаду приїхали 31 представників майже всіх медичних вишів України. Олімпіада проходила в три тури: творчій конкурс в якому на вибір були запропоновані 3 актуальні теми з охорони здоров’я, ситуаційна задача з основних демографічних показників та тестування.

 

Детальніше...