Наша діяльність

У Сумах пройшла ювілейна спартакіада серед осіб з обмеженими можливостями

Міжнародна спартакіада серед осіб з інвалідністю вже вп’яте була проведена в місті Суми. Організатори заходу спортивний клуб інвалідів «Фенікс» та волонтери Медичного інституту. Спартакіада зібрала понад 100 учасників. Зі слів організаторів кількість учасників з кожним роком зростає.

Детальніше...

Студент Медичного інституту – призер етапу Кубку світу з авіамодельного спорту в Німеччині

Екіпаж у складі студента 1 курсу Медичного інституту Лободи Дмитра (група МЦм - 701) та механіка Жука Андрія посів 3 місце на етапі Кубку світу з кордових авіамоделей у класі F2C у німецькому місті Зебніц. Змагання відбувалися з 5 по 8 червня 2018 року. У скарбничці команди Сумського державного університету також перемога у зазначеному класі (аспіранти факультету ТЕСЕТ Родін Ілля, Осадчий Ігор).

Вітаємо переможців!

КВК в Медичному інституті

До медичного інституту  знову повернувся легендарний КВК! Всі присутні  отримали задоволення й провели весело час завдяки талановитим командам: «ПМСС» та «Team Бод@».

Детальніше...

Фестиваль науки, освіти і культури

16 травня в Сумському державному університеті відбувся фестиваль науки, освіти і культури «СумДУ-СУМЧАНАМ» . На площі перед центральним корпусом зібралися студенти всіх факультетів СумДУ. Кожен факультет продемонстрував цікавинки та новинки своїх спеціальностей. Не залишився осторонь й  Медичний інститут.

Детальніше...

Відкритий кубок Медичного інституту з армрестлінгу та армліфтингу

14-15 травня в спортивному залі медичного інституту відбувся відкритий кубок з армрестлінгу та армліфтингу серед студентів СумДУ, які змагалися між собою в декількох категоріях: хлопці - до 65 кг; до 75 кг; до 85 кг; абсолютна вагова категорія, а також одна категорія для дівчат. Абсолютним чемпіоном  став студент групи СП-501 Клименко Богдан, який готується до чемпіонату Європи в м.Софія, Болгарія.

Детальніше...

Команда Медичного інституту - срібний призер універсіади СумДУ з волейболу

23-26 квітня 2018 року у спортивному залі 3-го корпусу СумДУ відбулася універсіада з волейболу серед жіночих команд факультетів та інститутів СумДУ.

Детальніше...