Оголошення

Позанавчальний сектор медичного інституту відвідав гематологічне відділення Дитячої обласної лікарні.

22.02.18 позанавчальний сектор медичного інституту відвідав гематологічне відділення Дитячої обласної лікарні.

На зібрані кошти придбали медичні штативи для крапельниці, також для малечі привезли фрукти, печиво та цукерки.

Студентки: Дудко Юлія, Гарбузова Єлізавета та Паскарик Лілія весело провели час з дітками та їх батьками.

Батьки онкохворих діток дуже зраділи подарункам. Виявилося, що у відділенні дефіцит штативів на колесах. Тому просимо всіх небайдужих допомогти онкохворим діткам, долучатися до збору коштів для придбання штативів на колесах, для гематологічного відділення.

Зібрані на благодійність кошти можна приносити в 103 кабінет теоретичного корпусу медичного інституту.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"