Оголошення

У вівторок 30 січня 2018р. о 14.00 годині відбудеться засідання Вченої ради Медичного інституту у читальному залі бібліотеки медичного інституту

Шановні члени вченої ради!

У вівторок 30 січня 2018р. о 14.00 годині відбудеться засідання Вченої ради Медичного інституту  у читальному залі бібліотеки медичного інституту

Серед питань порядку денного:

1) Результати I етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та стан підготовки кафедр до ІІ етапу конкурсу –інф. голова НТСА Линдін М.С.
2) Звіт про роботу спеціалізованої Вченої ради Д55.051.05 у 2017 році – інф. голова спецради, проф. Сікора В.З.

3) Затвердження плану підготовки студентів 3 та 6 курсів спеціальностей «Лікувальна справа» та «Стоматологія» до ліцензійних іспитів «КРОК»,  стан підготовки студентів 3 курсу спеціальності «Стоматологія» до ліцензійного іспиту «КРОК-1»- інф. заст. директора з навчальної роботи Голубнича В.М, Сотніков.Д.Д.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"