Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фармакології!

20-22 березня 2018 року у м. Харків, на базі Національного фармацевтичного університету відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з фармакології.

Вже вдруге цей науковий конкурс об'єднує найкращих студентів всіх вищих медичних та фармацевтичних закладів України. Всього в олімпіаді прийняли участь 48 студентів. Наш університет представляли студенти медичного інституту 3 курсу, групи ЛС-501: Школа Анастасія Андріївна та Денисенко Анастасія Петрівна. Журi одностайно відзначило високий рівень теоретичної та практичної підготовки наших студентів.

Студентка Школа Анастасія Андріївна, з великим відривом від інших призерів посіла I місце, а її колега, Денисенко Анастасія Петрівна – VI місце. Це дозволило стати беззаперечними лідерами серед інших учасників. Бажаємо переможцям олімпіади творчого натхнення, успіхів у навчанні та нових перемог і звершень!

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"