Наша діяльність

Оголошення

Всеукраїнське змагання студентських команд з футзалу приурочене до Міжнародного дня за ліквідацію расової дискримінації.

20-21.03.2018 в м.Києві, на базі Київського національного торгівельно-економічного університету відбулося Всеукраїнське змагання студентських команд з футзалу приурочене до Міжнародного дня за ліквідацію расової дискримінації.

Футзальна команда СумДУ International у складі : Воронцова Микити, Пароконного Данила, Ugwuroko Humphrey Chidubem, Paul Siki, Obi-Okonkwo Chiagozie, Prince Mensah, AlukoTayo, Dankwe Stanley під керівництвом Галеніна Р. В. та Юнака А. П. отримала перемогу. 

Наші спортсмени в півфіналі впевнено отримали перемогу над командою Ужгородського національного університету з рахунком 5:2. У фіналі наша команда боролася зі студентами Одеського національного медичного університету. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 3:3 , але під час серії пенальті наші хлопці  все ж таки показали, як вони впевнено йшли до цієї перемоги. Отже, з рахунком 3:2, перемогу отримала команда СумДУ International. Вітаємо наших переможців!

    

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації