Наша діяльність

Оголошення

Всеукраїнське змагання студентських команд з футзалу приурочене до Міжнародного дня за ліквідацію расової дискримінації.

20-21.03.2018 в м.Києві, на базі Київського національного торгівельно-економічного університету відбулося Всеукраїнське змагання студентських команд з футзалу приурочене до Міжнародного дня за ліквідацію расової дискримінації.

Футзальна команда СумДУ International у складі : Воронцова Микити, Пароконного Данила, Ugwuroko Humphrey Chidubem, Paul Siki, Obi-Okonkwo Chiagozie, Prince Mensah, AlukoTayo, Dankwe Stanley під керівництвом Галеніна Р. В. та Юнака А. П. отримала перемогу. 

Наші спортсмени в півфіналі впевнено отримали перемогу над командою Ужгородського національного університету з рахунком 5:2. У фіналі наша команда боролася зі студентами Одеського національного медичного університету. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 3:3 , але під час серії пенальті наші хлопці  все ж таки показали, як вони впевнено йшли до цієї перемоги. Отже, з рахунком 3:2, перемогу отримала команда СумДУ International. Вітаємо наших переможців!

    

     

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації

Наша акція

    Міжнародна науково-практична
                   конференція
          „Здоров’я людини:
            теорія і практика”

      

                          ТЕЗИ