Оголошення

20-21.03.2018 в м.Києві, на базі Київського національного торгівельно-економічного університету відбулося Всеукраїнське змагання студентських команд з футзалу приурочене до Міжнародного дня за ліквідацію расової дискримінації.

Футзальна команда СумДУ International у складі : Воронцова Микити, Пароконного Данила, Ugwuroko Humphrey Chidubem, Paul Siki, Obi-Okonkwo Chiagozie, Prince Mensah, AlukoTayo, Dankwe Stanley під керівництвом Галеніна Р. В. та Юнака А. П. отримала перемогу.

Наші спортсмени в півфіналі впевнено отримали перемогу над командою Ужгородського національного університету з рахунком 5:2. У фіналі наша команда боролася зі студентами Одеського національного медичного університету. Гра закінчилася нічиєю з рахунком 3:3 , але під час серії пенальті наші хлопці  все ж таки показали, як вони впевнено йшли до цієї перемоги. Отже, з рахунком 3:2, перемогу отримала команда СумДУ International. Вітаємо наших переможців!

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"