Перемога у II Всеукраїнській універсіаді з клінічної фармакології.

20-21 березня 2018 р. на базі кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету імені О.О. Богомольця МОЗ України, м. Київ відбулась II Всеукраїнська універсіада з клінічної фармакології. В універсіаді приймали участь 65 студентів із 12 вищих навчальних закладів України.

Випробування були проведені у конференц-залі консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» (клінічна база кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НМУ) , які включали індивідуальний конкурс із вирішення проблемно-орієнтованих завдань з клінічної фармакології, командний конкурс із розв’язування клінічних кейсів з клінічної фармакології та науково-практичну конференцію студентів та аспірантів на тему: «Актуальні питання клінічної фармакології, клінічної фармації та фармакотерапії».

За результатами індивідуального конкурсу дипломи переможців отримали студенти 5-го курсу Медичного інституту СумДУ  зі спеціальності “Лікувальна справа ”- Самопадний Сергій Юрійович (група ЛС-313) та Кириленко Вадим Андрійович (група ЛС-310).

Колектив кафедри біофізики, біохімії, фармакології та біомолекулярної інженерії щиро вітає студентів із перемогою! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні та нових перемог і звершень!

Всеукраїнська конференція

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"