Оголошення

Апробаційна рада 16 травня 2018 р. о 15-30 в аудиторії №2 навчального корпусу Медичного інституту СумДУ.

16 травня 2018 р. о 15-30 в аудиторії №2 навчального корпусу медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31) відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з медико-біологічних наук.

Порядок денний:

- Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої аспірантом кафедри патологічної анатомії Сікорою Владиславом Володимировичем (науковий керівник – д.м.н., проф. Романюк А.М.).

Тема дисертації: "Морфологічні зміни в сечовому міхурі за умов впливу солей важких металів", спеціальність: 14.03.02 – патологічна анатомія.

Рецензенти: д.м.н., доц. Погорєлов М.В., к.м.н., доц. Карпенко Л.І.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі охочі.

Наша акція