Наша діяльність

Оголошення

Призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інфекційні хвороби»

 3 - 5 травня 2018 року у місті Одеса на базі кафедри інфекційних хвороб Одеського національного медичного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Інфекційні хвороби”, в  якій приймало участь 37 майбутніх лікарів з вищих медичних навчальних закладів України.

Медичний інститут СумДУ представляли студент 6-го курсу Саєнко Олександр і  студенти 5-го Свириденко Діана та Лісних Руслан. У складі журі були представники МІ СумДУ, ОНМУ, НМУ ім. Богомольця, ДМА, УМСА, ХНМУ.

Олімпіада проходила в 3 етапи: вирішення тестових завдань за зразком КРОК-2, вирішення ситуаційних задач підвищеної складності та визначення рівня володіння практичними навичками (робота з пацієнтом).

Найбільш вагомим здобутком було отримання Диплома переможця ІІ ступеня Саєнко Олександром. На різних етапах олімпіади були нагороджені дипломами Свириденко Діана - “За найбільш сучасне лікування хворого”, Лісних Руслан - “За найбільш повний план обстеження хворого” та Саєнко Олександр - “За швидкий та енергійний збір анамнезу та огляд хворого”.

Медичний інститут вітає переможців та колектив кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією з якісною підготовкою майбутніх лікарів та бажає подальших успіхів та перемог.

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації