"7th International Congress of Medical Sciences"

Вітаємо студентку 4-го курсу Ірину Любчак із вдалою презентацією результатів наукової роботи на науковій конференції "7th International Congress of Medical Sciences", яка проходила 10-13 травня у м. Софія, Болгарія. Ірина Любчак отримала диплом 3-го ступеня за кращу наукову роботу в секції "Preclinical oral session" з доповіддю "Experimental evaluation of PLA NanoMatrix3D Scaffold for Tissue Engineering" (науковий керівник - д.мед.н. Погорєлов М.В.).

Робота виконувалась упродовж 2016-2017 року у співпраці з компанією NanoPharma (Чехія) та Ilaya Science (Україна) в рамках держбюджетної наукової теми «Розроблення та дослідження засобів місцевого призначення з гемостатичними властивостями для невідкладної допомоги та хірургії» а також за підтримки проекту Горизонт 2020 "777926 — NanoSurf — H2020-MSCA-RISE-2017".

"7th International Congress of Medical Sciences" є одним з визначних наукових заходів для студентів та аспірантів у Східній Європі ї цього року об'єднав більше 500 учасників з понад 30 країн світу. Визнання наукових здобутків нашої студентки свідчить про високий рівень наукових досліджень в СумДУ та в Медичному інституті зокрема.

Бажаємо Ірині Любчак подальших успіхів та нових звершень!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"