Наша діяльність

Оголошення

"7th International Congress of Medical Sciences"

Вітаємо студентку 4-го курсу Ірину Любчак із вдалою презентацією результатів наукової роботи на науковій конференції "7th International Congress of Medical Sciences", яка проходила 10-13 травня у м. Софія, Болгарія. Ірина Любчак отримала диплом 3-го ступеня за кращу наукову роботу в секції "Preclinical oral session" з доповіддю "Experimental evaluation of PLA NanoMatrix3D Scaffold for Tissue Engineering" (науковий керівник - д.мед.н. Погорєлов М.В.).

Робота виконувалась упродовж 2016-2017 року у співпраці з компанією NanoPharma (Чехія) та Ilaya Science (Україна) в рамках держбюджетної наукової теми «Розроблення та дослідження засобів місцевого призначення з гемостатичними властивостями для невідкладної допомоги та хірургії» а також за підтримки проекту Горизонт 2020 "777926 — NanoSurf — H2020-MSCA-RISE-2017".

"7th International Congress of Medical Sciences" є одним з визначних наукових заходів для студентів та аспірантів у Східній Європі ї цього року об'єднав більше 500 учасників з понад 30 країн світу. Визнання наукових здобутків нашої студентки свідчить про високий рівень наукових досліджень в СумДУ та в Медичному інституті зокрема.

Бажаємо Ірині Любчак подальших успіхів та нових звершень! 

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації