Стажування з кардіології у General Hospital Vienna (Австрія)

Доцент кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти Погорєлова Оксана Сергіївна з 2 по 29 травня 2018 року проходила стажування з кардіології у General Hospital Vienna (Австрія). Курс стажування включав практичну роботу у кардіологічному відділенні під керівництвом професора M. Gottsauner, у відділенні інтенсивної терапії (проф. Heinz), катетеризаційній і ЄхоКГ-ній лабораторіях (проф. B. Frey, проф. I. Lang і проф. T. Binder ).

Під час візиту Погорєлова О.С. ознайомилася з організацією надання медичної допомоги кардіологічним хворим у найсучаснішій клініці Австрії, також ознайомилася з організацією проходження практики студентів медичного університету Відня. У рамках стажування прослухала лекції «Austrian Healthcare System», «Biomedical Fundamental Research».

Досвід, отриманий під час стажування буде використаний як у лікувальній роботі, так і у навчальному процесі в Сумському державному університеті.

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"