Наша діяльність

Оголошення

56th Polish and 14th International Conference Juvenes Pro Medicina 2018

Студенти Медичного інституту СумДУ Анна Загребельна та Тарас Палій взяли участь у 56-ій Польській та 14-ій Міжнародній конференції Juvenes Pro Medicina, яка була проведена 25-26 травня 2018 р. у м. Лодзь, Польша.

Конференція Juvenes Pro Medicina більше 55 років тому була організована Студентською науковою асоціацією в Medical University of Lodz. Конференція - важлива наукова подія, спрямована на молодих вчених та лікарів, що є початком їх професійної кар'єри.

Це міжнародна наукова подія для молодих вчених, де вони представляють свої найкращі роботи. Нові розробки та результати наукових проектів і досліджень з усіх галузей медицини були представлені на 24 наукових сесіях. Учасники мали можливість взяти участь у серії практичних та теоретичних семінарів, лекцій та воркшопів з ендоскопії, хірургії, акушерства та гінекології, надання невідкладної медичної допомоги тощо.

Студентка 5-го курсу Анна Загребельна та студент 4-го курсу Тарас Палій представили усні доповіді із результатами наукових досліджень на секції «Oncology and Hematology» (Палій Т. – «Study of CEACAM1 in normal and tumor breast tissue» та Загребельна А. – «The VEGF expression features in the serous adenocarcinoma tissue of the fallopian tubes»), які  викликали інтерес як у інших виступаючих, слухачів, так і у членів журі.

Молодими науковцями з багатьох країн Європи були представлені останні розробки в  найрізноманітніших галузях медицини, від аналізу складних клінічних випадків, впровадження нових методів діагностики, до розробки найсучасніших приладів для реєстрації ЕКГ за допомогою смартфону, друку за допомогою 3D-принтеру сучасних моделей оправ для окулярів, структури судинних аневризм та різних патологій судинного русла.

Ми впевнені, що отриманий під час конференції досвід та зв’язки сприятимуть подальшому науковому росту студентів, а також стануть підґрунтям для початку сумісних наукових досліджень між нашим та іншими Вишами Європи.

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації