56th Polish and 14th International Conference Juvenes Pro Medicina 2018

Студенти Медичного інституту СумДУ Анна Загребельна та Тарас Палій взяли участь у 56-ій Польській та 14-ій Міжнародній конференції Juvenes Pro Medicina, яка була проведена 25-26 травня 2018 р. у м. Лодзь, Польша.

Конференція Juvenes Pro Medicina більше 55 років тому була організована Студентською науковою асоціацією в Medical University of Lodz. Конференція - важлива наукова подія, спрямована на молодих вчених та лікарів, що є початком їх професійної кар'єри.

Це міжнародна наукова подія для молодих вчених, де вони представляють свої найкращі роботи. Нові розробки та результати наукових проектів і досліджень з усіх галузей медицини були представлені на 24 наукових сесіях. Учасники мали можливість взяти участь у серії практичних та теоретичних семінарів, лекцій та воркшопів з ендоскопії, хірургії, акушерства та гінекології, надання невідкладної медичної допомоги тощо.

Студентка 5-го курсу Анна Загребельна та студент 4-го курсу Тарас Палій представили усні доповіді із результатами наукових досліджень на секції «Oncology and Hematology» (Палій Т. – «Study of CEACAM1 in normal and tumor breast tissue» та Загребельна А. – «The VEGF expression features in the serous adenocarcinoma tissue of the fallopian tubes»), які  викликали інтерес як у інших виступаючих, слухачів, так і у членів журі.

Молодими науковцями з багатьох країн Європи були представлені останні розробки в  найрізноманітніших галузях медицини, від аналізу складних клінічних випадків, впровадження нових методів діагностики, до розробки найсучасніших приладів для реєстрації ЕКГ за допомогою смартфону, друку за допомогою 3D-принтеру сучасних моделей оправ для окулярів, структури судинних аневризм та різних патологій судинного русла.

Ми впевнені, що отриманий під час конференції досвід та зв’язки сприятимуть подальшому науковому росту студентів, а також стануть підґрунтям для початку сумісних наукових досліджень між нашим та іншими Вишами Європи.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"