Наша діяльність

Оголошення

Науковець Медичного інституту СумДУ взяв участь у науково-практичному семінарі, організованому Міжнародною асоціацією федерацій з легкої атлетики

У рамках співробітництва з Федерацією легкої атлетики України (ФЛАУ) директор центру спортивної медицини СумДУ Юрій Атаман взяв участь у науково-практичному семінарі "Manual Sports Physiotherapy in Track and Field", який відбувся з 04 по 07 червня в місті Баку (Азербайджан). 

Захід було організовано IAAF - Міжнародною асоціацією федерацій з легкої атлетики. Також нашу державу на семінарі представляв головний тренер-реабілітолог збірної команди України з легкої атлетики Євген Савченко. 

Модератором та основним спікером семінару виступив Тімо Ліндеман - провідний фізіотерапевт IAAF, відомий своєю роботою з елітними легкоатлетами та футболістами німецької бундесліги. Учасникам з Німеччини, Естонії, Латвії, Туреччини, Білорусі та Азербайджану були проведені тренінги зі стречінгу, мануальної терапії, лікувальної фізкультури, кінезіотейпування та надання першої допомоги при травмах рухового апарату.

Юрієм Атаманом був представлений досвід роботи центру спортивної медицини з легкоатлетами-олімпійцями, зокрема в застосуванні апаратного лімфодренування для підтримки належного стану опірно-рухового апарату, системи крово- та лімфообігу у спортсменів. Учасники заходу високо оцінили зусилля нашого університету з підтримки здоров'я атлетів та розвитку легкої атлетики в цілому. За підсумками роботи всім учасникам семінару були видані сертифікати IAAF за підписом її президента. 

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації