Науковець Медичного інституту СумДУ отримав диплом Шведського інституту

Роман Москаленко, доцент кафедри патологічної анатомії медичного інституту отримав стипендію програми Вісбі від Шведського Інституту для стажування в Університеті Умео у галузі нейродегенеративних захворювань, яке триватиме до 31 серпня.

Стипендіати Шведського інституту утворюють SI Network for Future Global Leaders (NFGL) – мережу, яка покликана побудувати довготривалі відносини між Швецією та отримувачами стипендій від інституції. Мережа забезпечує можливість участі у різних заходах, майстер-класах, семінарах та візитах у компанії по всій Швеції з метою покращення знань про цю країну та способу життя її громадян.

Офіційне нагородження дипломами Шведського Інституту 220 стипендіатів з 56 країн світу відбулося у Нобелівському залі Сіті-холу м. Стокгольм (Швеція).

Вітаємо Москаленка Романа та бажаємо нових успіхів і звершень!

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"