Наша діяльність

Оголошення

Науковці Медичного інституту СумДУ розпочали виконання грантового проекту за програмою «HORIZON-2020 MSCA-RISE»

У Медичному інституті розпочалось виконання грантового проекту NanoSurf, який фінансується в рамках програми "Horizon-2020 MSCA-RISE". Проект передбачає візити в організації партнери для виконання запланованих наукових завдань.

Перший візит був здійснений асистентом кафедри громадського здоров’я Олександром Олешко до біотехнологічної компанії Osteoplant R&D (Debice, Poland). Зважаючи на тісну взаємодію компанії з академічним сектором, частина роботи виконувалась на базі Селезійського технічного університету в Глівіце спільно з групою професора WojciechSimka. Професор W. Simka є відомим спеціалістом з електрохімії та вивчає можливість створення функціональних поверхонь дентальних та ортопедичних імплантатів.

Упродовж візиту Олександр Олешко проводив досліди з отримання нового типу поверхні за допомогою плазмової електрооксидації. Тісна співпраця з університетськими лабораторіями дала можливість дослідити структурні особливості поверхні, її хімічний склад та відібрати зразки для подальших досліджень.

За 3 тижні від початку візиту, до виконання досліджень приєднався професор Максим Погорєлов, який є координатором проекту від Сумського державного університету. Максим Погорєлов упродовж наступного місяця буде продовжувати досліджувати нові поверхні та планує відібрати зразки для дослідження з культурами клітин.

Слід відмітити, що виконання проекту NanoSurf лише стартувало, тому у наших вчених попереду ще 4 роки кропіткої роботи та наукових звершень.

Заповни анкету

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації

Наша акція