«Biomaterials Research Group» від Медичного інституту СумДУ

5-6 липня в межах урочистого випуску Української мережі Стартап-шкіл «Sikorsky Challenge» у Київському політехнічному інституті ім.Ігоря Сікорського пройшли заходи, участь у яких взяли два проекти від Сумського державного університету. Одним з них став проект «Biomaterials Research Group» від Медичного інституту СумДУ.

Проект «Biomaterials Research Group»: створення та виробництво засобів медичного призначення на основі біополімерів для регенеративної та відновлювальної медицини. На заході проект представляли професор кафедри громадського здоров'я Максим Погорєлов, асистент кафедри громадського здоров'я Олександр Олешко та магістрант кафедри хірургії Володимир Дейнека.

Конкурс стартапів «Sikorsky Challenge» — це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

Бажаємо нашим науковцям нових творчих успіхів та звершень!

Всеукраїнська конференція

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"