Оголошення

Участь професора кафедри громадського здоровʼя Бергілевич О.М. у міжнародній конференції з харчової мікробіології

З 3 по 6 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася 25 ювілейна міжнародна конференція з харчової мікробіології  «FoodMicro-2018» участь у роботі, якої прийняла професор кафедри громадського здоровʼя Бергілевич Олександра Миколаївна.

Конференція вразила своєю  масштабністю, так як у ній взяли участь майже 500 делегатів із понад 60 різних країн, і зокрема, з США, Німеччини, Словенії, Норвегії, Франції, Іспанії, Італії,  Греції, Японії, Туреччини та ін.

Професор Бергілевич О.М. представила у співавторстві 2 постерні доповіді «Methodology of accelerated monitoring and assurance of sanitary quality and food safety in Ukraine» та «Problems of food microbiology and advanced methods of teaching microbiology of food products in Ukraine».

Участь у конференції дало змогу познайомитися  з  новітніми науковими  тенденціями у харчовій мікробіології, які будуть впроваджуватися  в навчальну та наукову роботу кафедри. Крім того,  під час конференції налагоджено контакти з науковцями інших країн із спільних наукових інтересів.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"