Наша діяльність

Оголошення

Відкритий семінар-тренінг Центру спортивної медицини СумДУ пройшов в теплій атмосфері приємного спілкування

У Конгрес-центрі СумДУ Центром спортивної медицини було організовано семінар-тренінг, присвячений сучасним підходам до передтренувального розігріву. Спікером на заході виступив провідний тренер-реабілітолог Національної збірної команди України з легкої атлетики Євген Савченко - фахівець з 14-річним досвідом роботи з національними збірними України та Туреччини, сертифікований IAAF спеціаліст, за плечима якого 3 Олімпіади та численні стажування за кордоном.

 Захід зібрав численну аудиторію, переважно інструкторів з фітнесу та тренерів, усіх зацікавлених у отриманні цінних практичних навичок, що дозволять в майбутньому зберегти і своє здоров'я, і своїх клієнтів. Неприділення належної уваги передтренувальному розігріву, згідно сучасних поглядів, є однією з найпоширеніших помилок, навіть професійних атлетів, що й казати про пересічних осіб. Біль, запалення, розриви м'язів, обмеження рухової активності, накопичувальні переломи - далеко не повний перелік патології, пов'язаної з неправильним підходом до розминки. А далі - порушення графіку занять, лікування, відмова від виконання фізичних вправ.

 Наші гості в повній мірі відчули, що таке правильна підготовка опорно-рухового апарату до тренування, всі мали можливість виконувати вправи з фоам ролінгу, вчилися правильно використовувати TRX, RockBand та RockFlossing у функціональному розігріві, правильно проводити передстартовий масаж та накладати кінезіотейп, при цьому мали можливість поспілкуватися, задати питання та взяти участь в жвавій дискусії. Дуже приємно, що всі виявилися однодумцями і зійшлися на тому, що пріорітетним принципом будь-якого тренування має залишатися здоров'я людини.

Всеукраїнська конференція

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації

Наша акція