Оголошення

Науково-практична конференція інфекціоністів і пленум ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів»

4-5 жовтня 2018 року делегація кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Сумського державного університету взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції інфекціоністів.

У м. Чернівці відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція і пленум ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» на тему: «Сучасні діагностичні, лікувальні і практичні технології у практиці інфекціоніста». У конференції брали участь 150 лікарів та науковців різних спеціальностей з усіх областей України. Організаторами заходу виступили ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» (ГО «ВАІ»), БДМУ та ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Делегатами від СумДУ на конференції були завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, заступник президента ГО «ВАІ», д. мед. наук, професор Чемич Микола Дмитрович, лікарі-інтерни Саєнко Олександр та Горбачевський Артем, клінічний ординатор -  Жуліана Жандира Брага. Було представлено 4 стендові доповіді та 2 усні: «Математичне моделювання інфекційного процесу у діагностиці і прогнозуванні перебігу хвороби» -  д. мед. н., проф. Чемич М. Д. та «Інтегративні індекси ендогенної інтоксикації при рецидивній бешисі» - Саєнко О. С.

Під час заходу відбулися пленарні засідання, присвячені найактуальнішим питанням сучасної інфектології, серед них захворюваність у період медичної реформи в Україні, питання імунопрофілактики, сучасні підходи щодо лікування вірусних гепатитів і т.п.

Прийнято рішення конференції з основних питань інфекційної служби, підготовлено звернення до перших осіб держави з необхідності вирішення нагальних питань збереження здоров’я нації, укріплення інфекційної служби, забезпечення належного фінансування тощо.

Всеукраїнська конференція

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"