Наша діяльність

Оголошення

Науково-практична конференція інфекціоністів і пленум ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів»

4-5 жовтня 2018 року делегація кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Сумського державного університету взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції інфекціоністів.

У м. Чернівці відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція і пленум ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» на тему: «Сучасні діагностичні, лікувальні і практичні технології у практиці інфекціоніста». У конференції брали участь 150 лікарів та науковців різних спеціальностей з усіх областей України. Організаторами заходу виступили ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів» (ГО «ВАІ»), БДМУ та ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського.

Делегатами від СумДУ на конференції були завідувач кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, заступник президента ГО «ВАІ», д. мед. наук, професор Чемич Микола Дмитрович, лікарі-інтерни Саєнко Олександр та Горбачевський Артем, клінічний ординатор -  Жуліана Жандира Брага. Було представлено 4 стендові доповіді та 2 усні: «Математичне моделювання інфекційного процесу у діагностиці і прогнозуванні перебігу хвороби» -  д. мед. н., проф. Чемич М. Д. та «Інтегративні індекси ендогенної інтоксикації при рецидивній бешисі» - Саєнко О. С.

Під час заходу відбулися пленарні засідання, присвячені найактуальнішим питанням сучасної інфектології, серед них захворюваність у період медичної реформи в Україні, питання імунопрофілактики, сучасні підходи щодо лікування вірусних гепатитів і т.п.

Прийнято рішення конференції з основних питань інфекційної служби, підготовлено звернення до перших осіб держави з необхідності вирішення нагальних питань збереження здоров’я нації, укріплення інфекційної служби, забезпечення належного фінансування тощо.

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації