Оголошення

У Конгрес-центрі СумДУ відбулися лекції видатного польського імплантолога – Маріуша Дуда

8-го жовтня 2018 у Конгрес-центрі СумДУ відбулися лекції видатного польського імплантолога – Маріуша Дуда.

Декілька слів про Маріуша, його регалії важко перелічити. Лікар хірург-стоматолог, президент PSI та віце-президент ICOI та DGOI в Польщі, науковий директор видання “Implantology curriculum”, головний редактор “Implant Dentistry”, член наукової ради “Implant Dentistry”. Засновник імплантологічної клініки в Катовіце - Duda Clinic. Автор численних тренінгів та наукових публікацій. О десятій професор виклав лекцію для лікарів-стоматологів, а о другій для студентів 4-го, 5-го курсів та лікарів-інтернів спеціальності "стоматологія" СумДУ.
В рамках лекцій були презентовані різні клінічні випадки в імплантології, представлені нові технології. Учасники лекцій були ознайомлені з можливостями подальших стажувань на базі Duda Clinic.

По закінченню лекцій, пана Маріуша ознайомили з оснащенням стоматологічного корпусу. Професор високо оцінив матеріально технічну базу, можливості для навчання студентів. Також були оговорені перспективи подальшої співпраці.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"