Оголошення

Участь професора кафедри громадського здоровʼя Бергілевич О.М. у програмі академічної мобільності

З 1 по 12 жовтня у рамках програми  ERASMUS+ Exchange Program професор кафедри громадського здоровʼя Бергілевич Олександра Миколаївна пройшла стажування на кафедрі молекулярної мікробіології та біології Умеа Університету (Швеція).

Участь у даній програмі має за мету обмін досвідом у навчальному процесі між викладачами Умеа університетом та Сумським державним університетом. Бергілевич О. М.  провела лекцію для  студентів  2-го курсу  медико-біологічного напряму  на тему  «Bacterial pathogenicity and host interactions»  та приймала активну участь у проведенні семінарських та практичних занять, а також  відвідувала лекції та семінари провідних  професорів не лише Умеа університету, а й запрошених з інших країн.  Багато цікавого та корисного було  отримано при  відвідуванні наукових лабораторій університету та  під час  роботи в бібліотеці. Крім того, під час візиту було налагоджено контакти з науковцями та викладачами  інших кафедр із спільних наукових інтересів.  Отримані знання та навички будуть впроваджуватися в навчальну та наукову роботу кафедри громадського здоров’я  медичного інституту СумДУ.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"