Як у Медичному інституті День козацтва святкували

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисника України водночас із Днем українського козацтва. Це державне свято, що офіційно встановлене у 2014 році відповідним Указом Президента, не лише як свято звитяги українського козацтва, але й день пам’яті та пошани всіх, хто століттями боровся за незалежність України. Студенти Медичного інституту також приєдналися до поздоровлень та провели низку заходів.

11 жовтня, в спортивній залі Медичного інституту, відбулося вже традиційне спортивно-патріотичне свято, де чоловіки могли позмагатися в силі та мужності – Козацькі розваги. На початку заходу, дві красуні ведучих Максимчук Анастасія (гр. ФР-801) та Колісник Олександра (гр. МЦ.м-0807) привітали всіх зі святом та підбадьорили учасників пісенним подарунком від студентки третього курсу Аліни Товстиженко.

Змагання проходили у форматі естафет та вікторин. Брали участь у заході 4 команди з різних курсів.

Перемогу здобула збірна команда старших курсів. Друге місце зайняла команда другого курсу. Третіми стали студенти першого курсу спеціальності «Фізична культура і спорт». І за бортом призових місць залишилась команда першого курсу.

Цього року відбулися приємні зміни – команда, що здобуде перше місце отримає перехідний кубок переможців спортивної гри «Козацькі розваги».

У кінці змагань усі команди нагороджені солодкими призами та отримали незабутні враження.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"