Наша діяльність

Оголошення

Як у Медичному інституті День козацтва святкували

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисника України водночас із Днем українського козацтва. Це державне свято, що офіційно встановлене у 2014 році відповідним Указом Президента, не лише як свято звитяги українського козацтва, але й день пам’яті та пошани всіх, хто століттями боровся за незалежність України. Студенти Медичного інституту також приєдналися до поздоровлень та провели низку заходів.

11 жовтня, в спортивній залі Медичного інституту, відбулося вже традиційне спортивно-патріотичне свято, де чоловіки могли позмагатися в силі та мужності – Козацькі розваги. На початку заходу, дві красуні ведучих Максимчук Анастасія (гр. ФР-801) та Колісник Олександра (гр. МЦ.м-0807) привітали всіх зі святом та підбадьорили учасників пісенним подарунком від студентки третього курсу Аліни Товстиженко.

Змагання проходили у форматі естафет та вікторин. Брали участь у заході 4 команди з різних курсів.

Перемогу здобула збірна команда старших курсів. Друге місце зайняла команда другого курсу. Третіми стали студенти першого курсу спеціальності «Фізична культура і спорт». І за бортом призових місць залишилась команда першого курсу.

         Цього року відбулися приємні зміни – команда, що здобуде перше місце отримає перехідний кубок переможців спортивної гри «Козацькі розваги».

У кінці змагань усі команди нагороджені солодкими призами та отримали незабутні враження.

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації