Наша діяльність

Оголошення

IX (XVI) з’їзд ГО "Асоціація стоматологів України"

18-19 жовтня 2018 року в Президент готелі м. Київа відбувся IX (XVI) з’їзд ГО "Асоціація стоматологів України", присвячений питанням Національної програми профілактики основних стоматологічних захворювань як складової державної системи охорони здоров'я України.

 У складі делегатів від Сумського осередку асоціації стоматологів прийняли участь у роботі форуму співробітники медичного інституту завідувач кафедри стоматології Лахтін Ю.В., викладачі Савченко В.В., Абрамець С.М., Смірнова Г.О., Білецький Д.П.

 Метою з’їзду було обговорення важливих питань стоматології, організації стоматологічної допомоги в умовах реформування медичної галузі, визначення місця та ролі стоматолога на первинній ланці надання медико-профілактичної допомоги населенню України.

В рамках наукової програми з'їзду, з нагоди святкування сторіччя Української наукової стоматологічної школи підведено своєрідний підсумок наукових та практичних досягнень в стоматології у вигляді науково-практичних симпозіумів: «Актуальні питання стоматології. Сучасні аспекти стоматологічної допомоги в Україні», «Інфекційний контроль в стоматологічній практиці: європейські настанови»,  «Мультидисциплінарний підхід до скронево-нижньощелепних розладів (Temporomandibular disorders)», «Фармакологічні та профілактичні засоби в практиці лікаря - стоматолога», симпозіум молодих вчених та лікарів.

 В Конгрес-холі було проведено виставку стоматологічного обладнання, демонстрацію нових технологій та методик для діагностики, лікування та профілактики в стоматології, майстер-класи з використанням сучасних стоматологічних матеріалів. 

З програмою з’їзду можна ознайомитись тут.

 

     

Про роботу Медичного інституту СумДУ  

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я" 

Про спеціальність "Педіатрія"

Про спеціальність "Фізична терапія"

    УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА

      

                   Детальніше

Наші консультації