Оголошення

Засідання НТСА МІ на тему: «Можливості академічної мобільності: питання та відповіді»

10 жовтня 208 року, у лекційній аудиторії (ЛА-2), відбулося засідання Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених Медичного інституту Сумського державного університету.

Головною метою даного засідання стало роз’яснення можливостей академічної мобільності для науковців, викладачів та майбутніх лікарів. Упродовж двох годин заступник директора з наукової частини Максим Володимирович Погорєлов та асистент кафедри патологічної анатомії Владислав Володимирович Сікора ділилися власним досвідом академічної мобільності та участю у міжнародних грантових програмах. Під час лекційного засідання спікери разом з присутніми обговорили основні перепони на шляху до успіху та дали відповіді на численні запитання. Також, Сікора В.В. повідомив про створення групи сприяння міжнародної академічної мобільності на базі Медичного інституту, що допомагатиме усім бажаючим у пошуку та підготовці наукових проектів.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"