Дорослі теми для дорослих дівчат

22 жовтня волонтери Медичного інституту СумДУ Анна Загребельна та Олена Гуленок провели лекцію для дівчат-підлітків Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №26 на тему «Статевий розвиток, репродуктивне здоров`я жінки, профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом та поняття контрацепції».

За мету дівчата мали, в першу чергу, ознайомити підростаюче покоління, а саме представниць прекрасної статі з основами анатомії, фізіології та функціонування жіночої статевої системи, етапами статевого дозрівання та становлення дівчинки жінкою.

Оскільки зараз дівчата перебувають у світі інформаційного буму, важливим є факт подачі саме правильної загальноприйнятої і визнаної в медичній спільноті інформації і попередження оман, на які підлітки натрапляють в мережі.

Студентки обговорили питання вагітності, попередження незапланованої вагітності, вибір партнера, профілактику ІПСШ та основи контрацепції.

Сподіваємося, цей невеликий вклад у виховання здорової поведінки підлітків буде для них важливим.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"