Оголошення

Співробітники кафедри патологічної анатомії взяли участь у Х Конгресі патологоанатомів України

27-28 вересня 2018 року у м. Яремче відбувся Х Конгрес патологоанатомів України. Даний захід відвідали і представники кафедри патологічної анатомії Сумського державного університету, а саме: завідувач кафедри Анатолій Миколайович Романюк, асистент кафедри Наталія Іванівна Гирявенко, асистент кафедри Микола Сергійович Линдін, аспірант Владислав Володимирович Сікора та аспірант Ольга Іванівна Кравцова. Загалом у роботі конференції взяли участь більше двохсот учасників з усієї країни. У рамках конференції розглядалися  сучасні тенденції розвитку та останні тренди патологічної анатомії як в Україні, так і в усьому світі. Також, під час проведення заходу були заслухані доповіді провідних фахівців даної галузі.

Варто відмітити, що в ході конгресу було обрано нові позиції в управлінні Асоціації патологоанатомів України. В цей перелік ввійшли і наші колеги:

- Романюк Анатолій Миколайович був обраний на посаду відповідального за міжнародні зв’язки та міжнародну співпрацю від Асоціації патологоанатомів України.

- Сікора Владислав Володимирович був обраний до складу фахівців по науковому напрямку Асоціації патологоанатомів України.

Співробітники кафедри патологічної анатомії повернулися сповненні емоціями та враженнями від даного заходу.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"