Засідання апробаційної ради

18 грудня 2018 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з клінічної медицини.

Порядок денний:

1) Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої аспірантом кафедри патологічної анатомії Гудименко Оленою Олександрівною (науковий керівник – д.мед.н., доц. Кузенко Є.В.).

Тема дисертації: "Морфофункціональне обґрунтування малоінвазивного металоостеосинтезу переломів нижньої щелепи", спеціальність: 14.01.22 – стоматологія.

Рецензенти: д.мед.н., проф. Лахтін Ю.В., к.мед.н., доц. Устянський О.О.

2) Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої асистентом кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти Чернацькою Ольгою Миколаївною (науковий керівник – д.мед.н., проф. Деміхова Н.В.).

Тема дисертації: "Ендотеліальні, структурно-функціональні та імунозапальні аспекти метаболічних порушень у хворих на артеріальну гіпертензію і цукровий діабет 2-го типу та їх корекція", спеціальність: 14.01.02 – внутрішні хвороби.

Рецензенти: д.мед.н., проф. Приступа Л.Н., к.мед.н., доц. Фадєєва Г.А.

З дисертаціями можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"