Cпівпраця Медичного інституту СумДУ з об’єднаними територіальними громадами

17 грудня 2018 року у рамках співпраці медичного інституту СумДУ з об’єднаними територіальними громадами Сумської області, фахівцями медичного інституту здійснено консультативний виїзд до Зноб - Новгородської ОТГ (Середино - Будський район).

На запит керівників громади, з викладачів клінічних кафедр медичного інституту була сформована мультидисциплінарна медична бригада у складі лікарів: педіатра (Січненко П.І.), кардіологів (Погорєлова О.С., Ополонська Н.О.), невропатолога (Сотніков Д.Д.), психіатра (Мудренко І.Г.), хірурга (Даниленко І.А.), отоларинголога (Хижня Я.В.) та офтальмолога (Шкатула П.Ю.). Враховуючи те, що смт. Зноб - Новгородське є найвіддаленішим населеним пунктом від обласного центру, затребуваність даного заходу виявилася надзвичайно високою. Під час амбулаторного прийому пацієнтів було надано близько 300 консультацій. Також були оглянуті хворі хоспісного відділення Зноб - Новгородської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. В процесі роботи було виявлено низку первинної патології серед населення, надані висновки і рекомендації пацієнтам щодо подальшої діагностики та лікування або направлення певної категорії хронічних хворих на МСЕК. За підсумками консультативного виїзду керівники ОТГ та населення висловили сподівання у подальшій співпраці із медичним інститутом СумДУ.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"