«Подаруй дітям казку!»

19 грудня, в день Святого Миколая-Чудотворця, в будинку-лікарні Святої Зінаїди, пролунав  дитячий сміх та радість на всю округу.

Адже саме в цей день волонтери Медичного інституту – Павловська Вероніка (гр. Мц.м-807) та Островська Юлія (гр. ФР-702/8), відкритий молодіжний театр «Кураж», органи студентського самоврядування ННІ БТ «УАБС» у межах благодійної акції «Подаруй дітям казку!» відвідали діток з невеличкою казочкою «Святий Миколай, ти до нас завітай!». Крім основного театралізованого дійства, на дітлахів чекали веселі конкурси, пісеньки, танці та цікаві подарунки, які були куплені за зібрані кошти всіма небайдужими: від студентів медичного інституту були м’які іграшки, цікаві та розвиваючі настільні ігри, пазли, а від ОСС ННІ БТ «УАБС» та від акторів Відкритого молодіжного театру «Кураж» на дітей чекали смачні солодощі та корисні фрукти.

У цей святковий день особливим гостем на цьому дійстві став отець Василій, настоятель храму Григорія Володимирського, який в свою чергу привітав дітлахів від усього серця.

Усі присутні отримали шалене задоволення та заряд позитивної енергії від благодійної акції, найбільше раділи дітлахи, адже вони спеціально до нашого приходу готували вірші, розповіді та отримували за це гарні подарунки.

Благодійна акція «Подаруй дітям казку!» вже стала щорічною традицією відвідувати дітей в лікарні. Тому, сподіваємось, що в наступному році до нас зможуть долучитися все більше бажаючих і ми зможемо влаштувати велике дитяче свято разом.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"