Вітання від Миколая

У чудовий святковий день Святого Миколая, студенти Медичного інституту відвідали Сумську обласну дитячу лікарню.

19-го грудня, з ініціативи позанавчального сектору Медичного інституту та громадської організації «Здорова родина Сумщини», влаштували святковий концерт для дітей, що знаходяться на лікуванні в оздоровчому закладі. До дійства приєдналися і небайдужі колективи міста, а саме: Сумська музична школа №2, студія східного танцю «Балкіс» та аніматори студії свят «Crazy party». Відповідальність за сценарій та проведення заходу, взяли на себе студенти Медичного інституту – Максимчук Анастасія (гр. ФР-801), Юсупова Аліна (ЛС-501) та Коханов Богдан (ЛС-513). Окрім того, волонтери МІ Варлакова Альона (гр. Мц.м-801), Жукова Ксенія (гр. Мц.м-801) та Перепічай Катерина (гр. Мц.м-801), провели для дітей інформаційно-профілактичну лекцію на тему «Гігієна та екологія людини».

Загалом дійство тривало близько 1 год 20 хв. Щасливі діти по завершенню заходу  отримали смачні смаколики.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"