Акція «Ялинка милосердя» знову вирушила до дітей

Щорічно за ініціативи позанавчального сектору Медичного інституту, студентського директорату МІ та волонтерського клубу «Віра» організовано наймаштабнішу благодійну акцію до дня Святого Миколая.

З усіх усюд небайдужі люди, студенти співробітники та викладачі Медичного інституту, почувши про початок акції «Ялинка милосердя», готуються до неї серйозно. Адже, протягом усього існування благодійного заходу, її організатори встигнули побувати у багатьох дитячих будинках Сумської області. За словами представників волонтерського клубу, проект націлений охопити найуразливіші верстви населення від людей похилого віку до дітей від народження.

З приходом новорічних свят та дня Святого Миколая, кожна дитина чекає на чудо, яке завжди намагаються влаштувати студенти Медичного інституту. Тож цього року, 21-го грудня студенти-медики завітали до Косівщинської школи-інтернат для пізньочуючих та слабочуючих.

Всього в школі-інтернат 76 дітей віком від 5-ти до 16-ти років. Тому студенти намагалися приділити увагу та поспілкуватися з кожною дитиною, вислухати його бажання та надати цінну пораду.

Кожна дитина отримала пакунок із солодощами, різнокольоровою канцелярією, іграми та книжками. До акції також приєдналася Профспілка студентів СумДУ та подарувала солодощі. Окрім того, в концертній програмі взяла участь студентка Товстиженко Аліна (гр. ЛС-613), заспівавши для дітей новорічну пісню та студія аніматорів «Crazy party». А волонтерка Верещак Марія (гр. ЛС-311) прочитала лекцію на тему «Здоровий спосіб життя. Особиста гігієна. Профілактика грипу та ГРВі».

Діти гралися зі Святим Миколаєм, водили хороводи та виконували різні цікаві завдання.

Візит пройшов в дуже теплій та дружній атмосфері. Малеча щиро подякувала студентам своїми безмежними посмішками.

Наразі «Ялинка милосердя» продовжується. Найближчим часом плануються візити до вихованців Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини, Сумського дитячого будинку ім. С.П.Супруна та Громадського об’єднання людей з обмеженими фізичними можливостями «Країна друзів».

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"

Про спеціальність "Педіатрія"