Об'ява щодо засідання апробаційної ради 26.02.19

26 лютого 2019 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої асистентом кафедри хірургії та онкології Чумаковим Володимиром Миколайовичем (науковий керівник – к.мед.н., доц. Ситнік О.Л.).

Тема дисертації: "Вибір методу лікування хворих на гострий панкреатит, ускладнений панкреатогенним перитонітом", спеціальність: 14.01.03 – хірургія.

Рецензенти: д.мед.н., проф. Гарбузова В.Ю., к.мед.н., доц. Пак В.Я.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.

Про роботу Медичного інституту СумДУ

Нові спеціальності

Про спеціальність "Громадське здоров'я"